Skip to content

Social Wizards – Agencja marketingowa pełna magii!

Cześć, tu Social Wizards, czyli profesjonalna agencja marketingowa, która sprawi, że Twoje media społecznościowe w końcu zaczną być widoczne! Magia nie dzieje się tu jednak sama, bo to właśnie w naszej agencji znajdują się specjaliści, którzy znają magiczne sztuczki, dzięki którym Twój profil w Social Media będzie piął się na wyżyny.

Jako kreatywna agencja marketingowa działamy dopiero od tego roku, jednak w branży jesteśmy dużo dłużej, bo już ponad 5 lat! W tym czasie nabywaliśmy cenne doświadczenie pracując z różnymi branżami i na przeróżnych stanowiskach – od stażystki w telewizji porannej, po copywriterkę, osobę od kampanii reklamowych, ekspertkę w zakresie ilustracji i grafiki oraz specjalistkę od Social Media. Specjalizujemy się w tworzeniu dobrego marketingu – piszemy teksty, tworzymy grafiki i ilustracje, prowadzimy Social Media, kampanie reklamowe oraz pozycjonujemy strony i treści. Jak widzisz, nasze doświadczenie jest bogate, dlatego dobrze wiemy, co “w mediach piszczy”. Nie bez powodu również używamy w tekście feminatywów, ponieważ za działaniami Social Wizards stoi freelancerka – Agnieszka Boszko – twórczyni profilu pod nazwą zmalowanyprojekt, czyli kolorowych portretów i ilustracji, które już zadomowiły się w 2 książkach i na wielu ścianach w prywatnych domach. Z pasji i z wykształcenia marketingowego postanowiła otworzyć agencję marketingową, która pomaga markom w rozwoju ich Social Mediów. O nas to na tyle. Jednak zachęcamy Cię do przeczytania oferty i oczywiście – pozostania z nami na dłużej!

Social Wizards - Agencja marketingowa pełna magii!

W czym możemy Ci pomóc? Kliknij w link i poznaj szczegółową ofertę:

Zachęcamy również do przejrzenia naszego portfolio:

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami, które wprowadzamy na stronę lub chcesz nieco więcej dowiedzieć się o najnowszych trendach z zakresu marketingu, copywritingu i social media, zaobserwuj nasze media społecznościowe INSTAGRAM oraz FACEBOOK.

Przeczytaj pozostałe

wpisy blogowe