Skip to content

Animacje i reelsy

Social Wizards

Animacja i reelsy

Cały świat idzie w wideo! To właśnie ta forma zyskała w tym roku na popularności, więc grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Animowane stories, ruchome logo, giffy czy w końcu reelsy to must have każdej marki, której zależy na rozpoznawalności. Jeśli nie wiesz, jak tworzyć video lub jest to dla Ciebie zbyt trudne i czasochłonne, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci stworzyć ciekawe kreacje, które urozmaicą Twój profil w social media.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Animacja i reelsy

Animowane logo

Potrzebujesz czołówki z logo na swój kanał YouTube? Sprawimy, że Twoje logo ze statycznego, stanie się animowane!

Animowane stories

Stories standardowe a może lekko urozmaicone z animowaną formą? Wykonamy dla Ciebie relację na social media w wybranym przez Ciebie wariancie!

Reelsy

Tworzymy scenariusze, nagrywamy i montujemy, a Ty otrzymujesz gotowy plik, który możesz od razu wrzucić na swoje sociale.

Giffy

Tworzymy giffy, które urozmaicą Twoje relacje na Instagramie i Facebooku. Proste napisy, skomplikowane wzory - u nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zobacz reelsy, które poszły w świat!

Animacja i reelsy

Etapy współpracy

Animacja i reelsy

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz, jakim rodzajem animacji jesteś zainteresowany. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz otrzymasz wycenę swojego projektu.

Ustalenie szczegółów i podpisanie umowy

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Pokazujesz nam, co Ci się podoba i w jakim kierunku chcesz, aby szła nasza współpraca. Omawiamy szczegóły projektu, ustalamy daty graniczne, wycenę i sposób rozliczenia. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz od nas umowę do wglądu.

Przesłanie produktu lub materiałów

Przesyłasz nam produkt i nagrywamy go w swoim studiu lub wysyłasz nam gotowe materiały (video i zdjęcia) a my na podstawie tego, zajmujemy się montażem.

Nagranie i montaż

Czas realizacji jest zróżnicowany i zależy od rodzaju projektu, który u nas zamówisz. Jeżeli otrzymamy od Ciebie gotowe materiały i trzeba je tylko zmontować – czas będzie krótszy. Jeżeli jednak mamy sami nagrać i zmontować cała rolkę – czas będzie dłuższy. Podczas ustalania szczegółów poznasz datę graniczną przesłania Ci gotowego pliku. 

Przesłanie gotowego pliku

Po ostatecznej akceptacji otrzymujesz od nas gotowy plik, który możesz dodać na swoje social media.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kliknij strzałkę i przeczytaj.

Reelsy czyli inaczej rolki to krótkie (maksymalnie 90 sekundowe) filmiki, które możesz wrzucić na social media i w ciekawy sposób przedstawić swój produkt lub usługę. Krótki format reelsów sprawia, że są one idealne do przekazywania szybkich porad, prezentowania nowych produktów a także do ukazania kulis działalności Twojej firmy. Tworząc reelsy możesz wykorzystać różnorodne efekty wizualne, filtry, muzykę, przejścia i efekty dźwiękowe, co pozwoli stworzyć interesujące i angażujące video. Co ważne, Reelsy mają ogromny potencjał jeśli chodzi o zasięg i dotarcie do większego grona odbiorców. Są krótkie oraz przyjemne w odbiorze, co powoduje, że zyskujesz większą widoczność i szanse na zdobycie nowych obserwujących.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie i jest on zależny od rodzaju produktu, efektów specjalnych i czasu, który trzeba poświęcić na stworzenie scenariusza, nagranie oraz montaż.

  • Montaż od 60 zł
  • Montaż z efektami od 90 zł
  • Scenariusz, nagranie i montaż od 180 zł

Napisz do nas

i poznaj wycenę swojego animowanego projektu!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zadzwoń lub wyślij wiadomość poprzez formularz zamieszczony obok. Z odpowiedzią wrócimy do Ciebie w przeciągu 24h. 

Formularz kontaktowy


    Animacja to nie wszystko!

    Zobacz nasze inne usługi