Skip to content

Blog

Zobacz nasze

wpisy blogowe

Co to jest SEO i dlaczego optymalizacja treści jest ważna?

Co to jest SEO i dlaczego optymalizacja treści jest ważna?

W dzisiejszych czasach, gdy większość naszych działań przeniosła się do świata online, pojęcie SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych), staje się nieodłącznym elementem strategii marketingowych. Ale
Czytaj więcej
Bezpłatne zasoby do projektowania: Skąd brać darmowe grafiki?

Bezpłatne zasoby do projektowania: Skąd pobrać darmowe grafiki?

Projektowanie graficzne to obszar, w którym obrazy, ilustracje czy grafiki odgrywają kluczową rolę. Czasami jednak nie mamy czasu lub możliwości, aby sami zadbać o dobrej jakości zdjęcia. Na szczęście istnieje wiele źródeł, które oferują zarówno płatne, jak i darmowe grafiki do pobrania.
Czytaj więcej
REELS co to jest i jak je tworzyć?

REELS co to jest i jak je tworzyć?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w naszym życiu. Jedną z takich prężnie rozwijających się nowości jest funkcja znana jako REELS.
Czytaj więcej
Jak założyć manager reklam na Facebooku?

Jak założyć manager reklam na Facebooku?

Reklama to potężne narzędzie marketingowe. Jednak aby skutecznie zarządzać kampaniami reklamowymi na tej platformie, konieczne jest założenie mangera reklam, który będzie Twoim biznesowym centrum dowodzenia. Dziś pokażemy Ci krok po kroku, jak założyć manager reklam.
Czytaj więcej
Jak założyć stronę firmową na facebooku?

Jak założyć stronę firmową na Facebooku? Praktyczny przewodnik w 5 krokach

W czasach, gdy działania w Internecie stały się codziennością, posiadanie strony firmowej jest nie tyle ważne, co obowiązkowe! Dowiedz się, jak założyć stronę firmową na Facebooku.
Czytaj więcej
Social Wizards - Agencja marketingowa pełna magii!

Social Wizards – Agencja marketingowa pełna magii!

Social Wizards to agencja marketingowa z 5 letnim doświadczeniem w branży. Magiczna ekspertka z zakresu Social Media, grafiki i ilustracji.
Czytaj więcej