Skip to content

Kampanie reklamowe

Social Wizards

Co sprawia, że kampanie na Facebooku i Instagramie są tak popularne?

Korzystając z tych platform, możemy wykorzystać narzędzia precyzyjnego targetowania, dzięki którym Twoje reklamy trafią do osób, które są potencjalnie zainteresowane Twoim produktem lub usługą. To oznacza, że Twoje pieniądze są inwestowane w reklamę, która ma największe szanse na przyciągnięcie uwagi i generowanie konwersji.

Dodatkowo, kampanie na Facebooku i Instagramie oferują szeroki wybór formatów reklamowych. Możemy tworzyć kampanie zarówno ze zdjęciami, grafikami, wideo oraz wykorzystać funkcje reklam karuzelowych czy katalogowych. W ten sposób dostosowujemy się do profilu Twojego odbiorcy, jego preferencji oraz możemy maksymalizować efektywność kampanii i sprawdzać, co w Twojej firmie działa najlepiej.

Zobacz, czym zajmiemy się

na Twoim koncie reklamowym

Przygotowanie strategii

Zrobimy przegląd Twojego konta, dotychczasowych prowadzonych działań i stworzymy indywidualną strategię.

Dobranie grupy docelowej

Dobierzemy grupę docelową, do której będziemy kierować reklamy z Twoim produktem lub usługą.

Tworzenie tekstów

Napiszemy teksty, które zachęcą odbiorcę do wejścia w interakcję.

Projektowanie grafik

Wykonamy profesjonalne grafiki w kolorach Twojej marki.

Ustawienie kampanii

Dodamy linki, grafiki, teksty i odpowiednio ustawimy reklamę, aby prawidłowo wyświetlała się na każdym urządzeniu.

Uruchomienie kampanii

Po ustawieniu wszystkich parametrów kampanii, włączamy ją i czekamy, aż zacznie zbierać pierwsze zdarzenia.

Nadzór i optymalizacja

Na bieżąco będziemy sprawdzać, analizować i optymalizować Twoje reklamy.

Raport podsumowujący

Na początku nowego miesiąca otrzymasz od nas raport z prowadzonych działań.

Zobacz przykładowe wyniki z prowadzonych przez nas kampanii

Zwróć uwagę na...

wskaźnik “koszt/wynik”. Koszt za wyświetlenie strony docelowej wyniósł 0.24 gr. Co oznacza, że w budżecie 230 zł stronę wyświetliło 949 osób. Kampania wygenerowała 6 zakupów.

Zwróć uwagę na...

wskaźnik “Zakupy”. Zestawy reklam przy koszcie 0.30 i 0.24 gr za wyświetlenie strony. wygenerowały kolejno 17 i 7 zakupów.

Zwróć uwagę na...

wskaźnik “Koszt/wynik”. Kampania dla zagranicznej marki sprzedającej drogie produkty wyposażenia wnętrz, targetowana na grupę podobnych odbiorców. Wydana kwota kampanii 150 euro przyniosła 7 zakupów, a koszt za jedno wyświetlenie strony wyniósł 0.20 e.

Zwróć uwagę na...

wskaźnik “wynik”. Kampanie dotarły do ponad 27 tysięcy oraz 4256 użytkowników, przy czym wejść na stronę było kolejno 450 i 527. Kampanie, pomimo że nie były ustawione na zakup – wygenerowały 3 zakupy. Są to wyniki miesięczne dla produktów w cenie powyżej 1.5k euro/produkt. Koszt za wyświetlenie strony również jest niski i wynosi 0.33 i 0.28e. Zebrała się tu spora grupa, na podstawie której można targetować dalsze reklamy. 

Etapy współpracy

Kampanie reklamowe

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z formularza kontaktowego i dowiedz się, jak wygląda prowadzenie kampanii reklamowych przez naszą agencję. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania odnośnie współpracy i otrzymasz od nas wycenę działań, które Cię interesują. 

Ustalenie szczegółów i podpisanie umowy

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Pokazujesz nam, co Ci się podoba i w jakim kierunku chcesz, aby szła nasza współpraca. Omawiamy szczegóły projektu, ustalamy daty graniczne, wycenę i sposób rozliczenia. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz od nas umowę do wglądu.

Przygotowanie planu na kampanię

Ustalamy budżet, plan na kampanie oraz grafiki i teksty. Na tym etapie musisz dostarczyć nam zdjęcia/video produktu, z których stworzymy ciekawe kreacje reklamowe lub produkt, który sami sfotografujemy i obrobimy pod konkretną kampanię. 

Ustawienie i włączenie kampanii

Ustawiamy parametry kampanii, dodajemy linki, grafiki oraz teksty i puszczamy gotową kreację w wirtualny świat! 

Nadzorowanie i optymalizacja

Sprawdzamy, jak działa kampania i czy przynosi pierwotnie ustalone założenia.

Raport podsumowujący

Na początku nowego miesiąca wysyłamy Ci raport podsumowujący, abyś wiedział, co działo się na Twoim koncie reklamowym w poprzednim miesiącu.

Dlaczego Social Wizards?

Tworzymy kampanie, które są nie tylko kreatywne i atrakcyjne wizualnie, ale także zoptymalizowane pod kątem wyników. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy pomóc Ci osiągnąć zauważalny wzrost świadomości marki, zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz generować większą liczbę konwersji. Zaufaj nam, abyśmy mogli wykorzystać potencjał Facebooka i Instagrama do promocji Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę i indywidualną strategię reklamową, która przyniesie Ci realne rezultaty!

Social Wizards - Agencja marketingowa pełna magii!

Bądź widoczny, bądź skuteczny!

Zadzwoń lub wypełnij formularz

Wybierz naszą agencję Social Wizards do prowadzenia kampanii na Facebooku i Instagramie.

Formularz kontaktowy


    Zobacz również

    inne nasze usługi