Skip to content

Social media

Social Wizards

Social Media

Media społecznościowe oferują ogromny potencjał dotarcia do szerokiej grupy użytkowników. To właśnie dzięki nim możesz dotrzeć do swojej grupy docelowej, zbudować lojalność wśród klientów i zwiększyć świadomość marki. Prowadząc regularnie profil według ustalonej strategii i planu Twój profil stanie się widoczny w sieci a odpowiednio dobrane działania w mediach społecznościowych pozwolą Ci cieszyć się nową grupą klientów.

Skup się na prowadzeniu swojego biznesu, a prowadzenie sociali – zostaw nam!

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Social Media

Prowadzenie profilu

Poprowadzimy Twój profil na platformach Facebook, Instagram lub Linkedin.

Wsparcie graficzne

Wykonamy profesjonalne grafiki w kolorach Twojej marki.

Stories

Stworzymy kreatywne relacje, które zachęcą Twojego odbiorcę do interakcji.

Reels

Nagramy lub zmontujemy filmik z Twoim produktem lub usługą.

Budowa fanpage

Zbudujemy od zera Twój fanpage lub ulepszymy obecny.

Tworzenie treści

Napiszemy teksty, które będą sprzedawać.

Budowa strategii komunikacji

Stworzymy strategię komunikacji, która pomoże Ci piąć się w górę.

Prowadzenie kampanii

Przygotujemy skuteczne kampanie reklamowe, które przyciągną uwagę i sprawią, że zyskasz nowych klientów.

Monitoring i optymalizacja

Na bieżąco będziemy monitorować i optymalizować działania.

Analiza

Na początku nowego miesiąca otrzymasz od nas raport z prowadzonych działań.

Poznaj korzyści prowadzenia profilu w Social Media

przez naszą agencję

Oszczędność czasu

My zajmiemy się Twoimi Social Mediami, a Ty swoim produktem. Idealna korelacja, która doprowadzi Twój profil na wyżyny! Oddając prowadzenie Socia Media w ręce profesjonalistów oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na to, na czym znasz się najlepiej - na swoim produkcie lub usłudze.

Oszczędność pieniędzy

Nietrafione działania to często masa przepalonego budżetu, który mógł zostać wykorzystany dużo efektywniej. Współpracując z nami oszczędzasz pieniądze, które wydałbyś na nieefektywną kampanię czy działania, które już na starcie są stracone na niepowodzenie.

Doświadczenie

Dzięki temu, że pracę w marketingu zaczęliśmy zanim jeszcze to stało się modne, to nabraliśmy masę cennego doświadczenia, które teraz możemy przełożyć na Twoje Social Media. Współpracowaliśmy z różnymi branżami, dzięki czemu wiemy, jakie komunikaty warto przesyłać do danej grupy, a jakich lepiej unikać.

Ekspercka wiedza

Regularne uczestnictwo w szkoleniach, kursach i webinarach sprawia, że wciąż jesteśmy na bieżąco z nowościami wprowadzanymi w systemie meta oraz ogólnie w działaniach marketingowych. Wiemy, jakie aktualizacje wprowadzają platformy i co warto zmienić, aby prowadzone działania nadal były efektywne i skuteczne.

Etapy współpracy

Poznaj etapy naszej współpracy

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z formularza kontaktowego i dowiedz się, jak wygląda prowadzenie profilu przez naszą agencję. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania odnośnie współpracy i otrzymasz od nas wycenę działań, które Cię interesują. 

Ustalenie szczegółów i podpisanie umowy

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Pokazujesz nam, co Ci się podoba i w jakim kierunku chcesz, aby szła nasza współpraca. Omawiamy szczegóły projektu, ustalamy daty graniczne, wycenę i sposób rozliczenia. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz od nas umowę do wglądu. 

Przygotowanie strategii komunikacji

Przed rozpoczęciem działań przygotowujemy szczegółową strategię. Obejmuje ona cele i założenia naszej współpracy. Na tym etapie określamy kategorie postów i grafik, styl komunikacji, a także budżet reklamowy. 

Stworzenie lub poprawa konta w Social Media

Jeżeli nie masz profilu na wybranej przez Ciebie platformie, to na początku zajmiemy się jego utworzeniem. Jeśli masz, to tylko go udoskonalimy. 

Przygotowanie materiałów

Przygotowujemy plan komunikacji, ustalamy daty, tworzymy treści, grafiki oraz ustalamy ewentualny budżet na kampanie reklamowe. Wszystkie materiały możesz otrzymać wcześniej do wglądu. 

Wdrożenie działań

Po zaakceptowaniu strategii i planu, wdrażamy wszystkie działania.

Monitoring i optymalizacja

Po upływie określonego czasu sprawdzamy co działa lepiej, a co warto na tym etapie zmienić i zrobić inaczej. Tutaj możesz nanieść również swoje uwagi, które wdrożymy w kolejnym miesiącu. 

Ile kosztuje prowadzenie Social Media?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a swojej działalności nie opieramy na gotowych pakietach, a na dogłębnej analizie. Po przeanalizowaniu profilu i zakresu działań jesteśmy w stanie określić koszt prowadzenia profilu w Social Media. Jeśli chcesz poznać koszt współpracy, napisz lub zadzwoń do nas. Zadamy Ci kilka pytań, przeanalizujemy profil oraz dotychczas prowadzone działania i na tej podstawie, stworzymy indywidualną ofertę. 

Pamiętaj, że wysłanie zapytania nic nie kosztuje i nie obliguje Cię do podjęcia z nami współpracy, więc… zjedź w dół i skorzystaj z naszego magicznego formularza, który jest pierwszym etapem do zwiększonej widoczności Twojej marki w Social Media!

Darmowa wycena

Zadzwoń lub wypełnij formularz

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zadzwoń lub wyślij wiadomość poprzez formularz zamieszczony obok. Z odpowiedzią zwrotną wrócimy do Ciebie w przeciągu 24h. 

Formularz kontaktowy


    Social Media to nie wszystko!

    Zobacz nasze inne usługi

    Zobacz nasze kreacje

    Social Media